DORADZTWO EDUKACYJNE / COLLEGE COUNSELING

Edun Academy Wroclaw jest instytucją specjalizującą się w międzynarodowym doradztwie edukacyjnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szkoleniom, konferencjom i członkostwom w międzynarodowych organizacjach nasi doradcy pomagają uczniom z całego świata dostać się na wymarzone uczelnie. Pozostajemy w ścisłej współpracy z admission officers z całego świata. Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu procesów aplikacyjnych na uczelnie Amerykańskie i Brytyjskie. Proces mentoringu, który oferujemy, przeprowadza ucznia przez wszystkie fazy procesu aplikacyjnego, od budowania portfolio aż do analizy i wyboru najatrakcyjniejszej z ofert.

KURS SAT

Wszyscy studenci, niezależnie od ich wieku i narodowości, ubiegający się o studia na poziomie bachelor degree (wyższy stopniem odpowiednik naszych studiów licencjackich) na amerykańskich uniwersytetach są zobowiązani do zaliczenia amerykańskich testów standaryzowanych - SAT. Amerykańskie testy standaryzowane składają się z głównego testu SAT 1 i różnych testów przedmiotowych SAT.

Test SAT Reasoning (SAT1) ma na celu ocenę studenta w 3 głównych kompetencjach:

 • Matematyka
 • Pisanie
 • krytyczne czytanie

EDUN Academy Wrocław od ośmiu lat przygotowuje do egzaminów SAT zarówno polskich, jak i zagranicznych studentów. W naszej Akademii wdrożyliśmy oryginalnym programem nauczania, który został przygotowany przez grupę specjalistów ds. edukacji - nauczycieli, korepetytorów, pedagogów, metodologów - podczas dogłębnej analizy. Nasi uczniowie uczą się unikalnego podejścia do każdej części testu, aż osiągną etap, w którym wybierane są odpowiednie strategie dla każdego ucznia. Naszym celem jest osiągnięcie wyniku, który zapewni uczniowi możliwość aplikacji na najlepsze uczelnie.

KURSY IB

EDUN ACADEMY Wrocław światowej klasy IB tutoring jest dostępny w następujących dziedzinach:

 • Matematyka
 • Fizyka
 • Biologia
 • Chemia
 • Ekonomia
 • Business Management
 • Psychologia

EDUN ACADEMY Wroclaw IB TUTORING opiera się na:

 • nauczaniu zgodnym z sylabusem IB
 • systematycznym procesie uczenia się
 • zwięzłym i jasnym przekazywaniu odpowiednich pojęć
 • analizie kluczowych punktów testowanych na końcowych egzaminach
 • regularnym udostępnianie materiałów szkoleniowych (past papers, notatki, question banks)

Przygotowujemy naszych uczniów wg następujących 3 etapów procesu uczenia : jasne wyjaśnienie koncepcji teoretycznych, zastosowanie teorii w praktyce i uzyskanie wysokiego wyniku na egzaminie końcowym po spełnieniu wszystkich niezbędnych wymagań.

Dodatkowo zapewniamy pomoc przy wprowadzaniu i wyjaśnianiu wymagań Extended Essays i Internal Assessments.

O nas

Nazywam się Anna Motowicka-Mroczek i przez ostatnie 8 lat jestem doradcą akademickim, wspierającym wiele polskich szkół oraz uczniów.
Swoje umiejętności doradcze rozwijam za pośrednictwem letnich kursów NYU, corocznych konferencji IACAC oraz wielu innych warsztatów i kursów.
Ponadto w 2015 r. uzyskałam certyfikat brytyjskiego doradcy, który regularnie uczestniczy w UCAS szkoleniach oraz wydarzeniach Fulbright. Przez ostatnie trzy lata pracuje również jako nauczyciel zarządzania i ekonomii w szkole programowej IB we Wrocławiu.

AKADEMIA EDUN WROCŁAW

Edukacja to nasza pasja. Pomagamy uczniom z różnych krajów w rozwijaniu ich wiedzy z konkretnych przedmiotów, aby mogli osiągnąć swoje cele i kontynuować naukę w Ameryce, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.
Zapewniamy najwyższą jakość prywatnych lekcji w całej Europie, zarówno osobiście, jak i online.


Współpracujemy z koordynatorami The International Baccalaureate (IB) oraz specjalistami z zakresu kursów SAT, BMAT i TSA. Doskonalimy nasze nauczanie od 2008 roku i odnosimy wiele sukcesów, o czym świadczą historie naszych studentów, którzy studiują teraz na różnych uniwersytetach, z czego ponad 70% uzyskała odpowiednie stypendium. Zapraszamy do poznania oferty kursów ielts oraz kursu toefl.


Jakość jest najwyższą wartością w naszej firmie, dlatego mocno koncentrujemy się na Tobie i Twoich wynikach.

Znajdź nas na instagramieinstagram