O nas

Nazywam się Anna Motowicka-Mroczek i przez ostatnie 8 lat jestem doradcą akademickim, wspierającym wiele polskich szkół oraz uczniów.
Swoje umiejętności doradcze rozwijam za pośrednictwem letnich kursów NYU, corocznych konferencji IACAC oraz wielu innych warsztatów i kursów.
Ponadto w 2015 r. uzyskałam certyfikat brytyjskiego doradcy, który regularnie uczestniczy w UCAS szkoleniach oraz wydarzeniach Fulbright. Przez ostatnie trzy lata pracuje również jako nauczyciel zarządzania i ekonomii w szkole programowej IB we Wrocławiu.

AKADEMIA EDUN WROCŁAW

Edukacja to nasza pasja. Pomagamy uczniom z różnych krajów w rozwijaniu ich wiedzy z konkretnych przedmiotów, aby mogli osiągnąć swoje cele i kontynuować naukę w Ameryce, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.
Zapewniamy najwyższą jakość prywatnych lekcji w całej Europie, zarówno osobiście, jak i online.


Współpracujemy z koordynatorami The International Baccalaureate (IB) oraz specjalistami z zakresu kursów SAT, BMAT i TSA. Doskonalimy nasze nauczanie od 2008 roku i odnosimy wiele sukcesów, o czym świadczą historie naszych studentów, którzy studiują teraz na różnych uniwersytetach, z czego ponad 70% uzyskała odpowiednie stypendium.


Jakość jest najwyższą wartością w naszej firmie, dlatego mocno koncentrujemy się na Tobie i Twoich wynikach.

Znajdź nas na instagramieinstagram