Kurs IELTS - Wrocław

Kurs IELTS przygotowuje do międzynarodowego egzaminu IELTS (International English Language Testing System). Przeznaczony jest dla osób, które posługują się językiem na poziomie minimum B1/C1 i chcą:

  • aplikować na studia w Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii lub Kanadzie,
  • pracować w jednym z krajów, dla których certyfikat IELTS jest potwierdzeniem znajomości języka,
  • szlifować swoje umiejętności językowe i zdobyć dokument potwierdzający znajomość języka w mowie i piśmie,
  • otrzymać oficjalny dokument Kaplan International English Certificate of Achievement, potwierdzający uczestnictwo w kursie IELTS.

Na kursie IELTS w Edun Academy Wrocław nasi podopieczni mogą podnieść ogólny poziom angielskiego i poznać formułę testu, typowe zadania oraz strategie ich rozwiązywania. Podczas zajęć ćwiczą pisanie, czytanie, słuchanie, mówienie, poszerzają zasób słownictwa oraz opanowują reguły i zasady gramatyki. A wszystko po to, by doskonale zdać egzamin IELTS.

Egzamin IELTS

Egzamin IELTS jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych egzaminów językowych. Jego wynik jest potwierdzeniem tego, że kandydat zna język na określonym poziomie, wymaganym na przykład do celów edukacyjnych i zawodowych. Certyfikat IELTS na pewno przyda się tym osobom, które marzą o studiach na uczelniach w Australii, Holandii, Irlandii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. W tych krajach dokument IELTS jest respektowany również podczas ubiegania się o pracę. Dlatego warto uczyć się języka angielskiego i podejść do tego egzaminu! W naszej ofercie jest, również kurs toefl oraz przygotowania do matury amerykańskiej sat.