Oferta - Wrocław

Aplikacja na dobre studia za granicą to dziś niewątpliwie inwestycja w przyszłość. Dyplom prestiżowej uczelni zapewnia większe możliwości znalezienia atrakcyjnej pracy na całym świecie. Spełnianie swoich marzeń o karierze zawodowej warto zacząć od szlifowania umiejętności lingwistycznych. Przy rekrutacji na uczelnie zagraniczne brana jest pod uwagę znajomość języka angielskiego kandydatów, potwierdzona odpowiednim certyfikatem. Dlatego warto uczyć się angielskiego – jego znajomość daje możliwość nauki za granicą i budowania kariery na arenie międzynarodowej. O tym, że języki obce otwierają różne drzwi młodym ludziom, wiedzą doskonale specjaliści z Edun Academy we Wrocławiu.

Doradztwo edukacyjne

Edun Academy Wrocław to instytucja, która specjalizuje się w międzynarodowym doradztwie edukacyjnym. Grono naszych doradców pomaga uczniom dostać się na wymarzone uczelnie na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, uczestnictwu w szkoleniach i konferencjach oraz członkostwu w międzynarodowych organizacjach realizujemy cele naszych uczniów. Zadowolenie i ich pozytywne opinie są dla nas największą motywacją. Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

  • Pozostajemy w ścisłej współpracy z admission officers z całego świata,
  • Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu procesów aplikacyjnych na uczelnie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Holandii.
  • Proces mentoringu edukacyjnego, który oferujemy, przeprowadza ucznia przez wszystkie fazy procesu aplikacyjnego od testów kompetencji, wyboru kierunku i uczelni, budowania portfolio aż do analizy i wyboru najatrakcyjniejszej oferty studiów zagranicznych (pod kątem ścieżki kształcenia, uczelni czy destynacji).
W naszej ofercie, oprócz doradztwa edukacyjnego, znajdują się:
  • autorskie kursy w ramach Academic English (Academic Writing, Reading and Vocabulary Building), które pomagają w nauce języka angielskiego oraz w osiągnięciu standardów akademickich wymaganych na uczelniach zagranicznych oraz college’ach.
  • korepetycje do matury międzynarodowej IB,
  • kurs do matury amerykańskiej SAT, która jest obowiązkowa podczas aplikacji na uczelnie wyższe (m.in. w USA, Wielkiej Brytanii czy Holandii),
  • kursy przygotowawcze do certyfikatów z języka angielskiego m.in. kurs IELTS, kurs BMAfT, kurs UKCAT czy kurs TOEFL.
Zgłoś się do nas – czekamy na Ciebie w biurze we Wrocławiu!